A+ A A-

Σέντρα στις 8 Νοεμβρίου για τα κορίτσια του ΟΦΗ-Ολο το πρόγραμμα

Rate this item
(0 votes)

Με την Αγία Παρασκευή στις 8 Νοεμβρίου ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στην Α΄Εθνική γυναικών, ο ΟΦΗ.

Το πρωτάθλημα ξεκινάει την 1η Νοεμβρίου, αλλά ο ΟΦΗ έχει ρεπό.

Στην 1η αγωνιστική ο Εργοτέλης, υποδέχεται στο κρητικό ντέρμπι τον Αστέρα Ρεθύμνου.

Με τρείς ομάδες η Κρήτη στην μεγάλη κατηγορία, του γυναικείου ποδοσφαίρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου:

1η αγωνιστική (1/11) / 12η αγωνιστική (14/2)
Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕ Μεσολογγίου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η αγωνιστική (8/11) /13η αγωνιστική (21/2)

ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Αβάντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική (15/11) /14η αγωνιστική (28/2)
Αγία Παρασκευή – Αβάντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική (22/11) /15η αγωνιστική (7/3)

Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή
Αβάντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η αγωνιστική (6/12) /16η αγωνιστική (21/3)
Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Αστέρας Ρεθύμνου – Αβάντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική (13/12) /17η αγωνιστική (28/3)

Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Αβάντες Χαλκίδας – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η αγωνιστική (20/12) /18η αγωνιστική (4/4)

Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Αβάντες Χαλκίδας

8η αγωνιστική (10/1) /19η αγωνιστική (11/4)

Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η αγωνιστική (17/1) /20η αγωνιστική (18/4)

Αγία Παρασκευή – ΑΕ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Αβάντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η αγωνιστική (24/1) /21η αγωνιστική (9/5)

Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Αβάντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική (7/2) /22η αγωνιστική (16/5)

Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕ Μεσολογγίου
Αβάντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Best gambling websites website
Live Here Chicago