A+ A A-

Κρίσιμο Σαββατοκύριακο για τα τμήματα του ΟΦΗ-Δείτε το πρόγραμμα

Rate this item
(0 votes)

Η καρδιά του ΟΦΗ, χτυπάει πολύ δυνατά αυτό το Σαββατοκύριακο, με πολύ σημαντικά παιχνίδια για τα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ.

Το βόλει του ΟΦΗ, διεκδικεί άνοδο στην Α1 κατηγορία, μέσα απο τα μπαράζ ανόδου, που γίνονται στην Αθήνα και ειδικότερα στο κλειστό γυμναστήριο Νέας Ερυθραίας (13-14/4). 

Πρώτος αντίπαλος του ΟΦΗ, η Δραπετσώνα το Σάββατο (13/4, 5μμ) και με νίκη, πρόκριση στον μεγάλο τελικό της Κυριακής (14/4, 6μμ) για ένα εισιτήριο για την Α1.

Το μπάσκετ του ΟΦΗ, υποδέχεται την Κυριακή (14/4, 5μμ) στα Δυο Αοράκια τον Αργοναύτη Ραφήνας και θέλει τη νίκη για να κάνει αποφασιστικό βήμα για την άνοδο στην Β' Εθνική μπάσκετ.

Οι γυναίκες του ΟΦΗ στο ποδόσφαιρο, θέλουν να αγκαλιάσουν την άνοδο στην Α' Εθνική γυναικών, υποδεχόμενες την Κυριακή στις 4.30μμ στο γήπεδο του Κρουσώνα, τις Νέες Δραπετσώνας.

Τα κορίτσια του ΟΦΗ στο μπάσκετ, έχοντας στεφθεί ήδη πρωταθλήτριες Κρήτης, δίνουν το τελευταίο τους παιχνίδι με τον Ηρόδοτο (Σάββατο 13/4, 7μμ) στο κλειστό γυμναστήριο του Βαρδινογιάννειου αθλητικού κέντρου.

Το πόλο του ΟΦΗ υποδέχεται το Σάββατο (13/4, 4μμ) τον Ηλυσιακό στο κολυμβητήριο Ηρακλείου για την Α2 κατηγορία.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 
ΒΟΛΕΙ

Γ ΦΑΣΗ Α2 ΒΟΛΕΙ ΣΤ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 17:00 ΟΦΗ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΒΟΛΕΙ ΒΑΚ 15:00 ΟΦΗ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019

Γ ΦΑΣΗ Α2 ΒΟΛΕΙ ΣΤ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 16:00 Η(1)-Η(2)
Γ ΦΑΣΗ Α2 ΒΟΛΕΙ ΣΤ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 18:00 Ν(1)-Ν(2)
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΒΟΛΕΙ ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΒΟΛΕΙ ΠΚ ΕΣΠΕΚ ΒΑΚ 10:00 ΓΕΗ3-ΠΗΓΑΣΟΣ2
ΒΟΛΕΙ ΠΚ ΒΑΚ 18:30 ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΒΑΚ 19:00 ΟΦΗ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ -ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ΟΑΧ-ΟΦΗ
ΠΟΛΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/4

8μμ ΠΑΙΔΕΣ ΟΦΗ ΠΟΛΟ Χανιά-ΟΦΗ, ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 
ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 16:00 ΟΦΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΟΛΟ ΠΑΙΔΩΝ 12μμ Ρέθυμνο-ΟΦΗ,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΛΟ ΠΑΙΔΩΝ 6.30μμ ΟΦΗ-Πλίτς-Πλατς, ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ 16:30 ΟΦΗ-ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 
Κ14 (2005) ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ ΟΦΑ ΠΟΑ ΣΑΒ 13/4/2019 11:00
ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ13 (2006) ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΑΒ 13/4/2019
9:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019
Κ12 (2007) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΟΤ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΡ 14/4/2019
11:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ11 (2008) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ GERARDS ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡ 14/4/2019
9:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ10 (2009) ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ 14/4/2019
12:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ9 (2010) ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ 14/4/2019
11:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ7 (2012) ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ GERARDS CALCETTO ΚΥΡ 14/4/2019
10:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ
Κ6 (2013-2014) ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡ 14/4/2019
11:00 ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Best gambling websites website
Live Here Chicago